Samsung Galaxy S4 mini fiyatı ve özellikleri nedir?

Haber - 16.06.2013
samsung-galaxy-s4

Samsung Galaxy S4 mini telefonun ne zaman çıkacağı ve fiyatı ne olacak asıl sorular arasında olmaktadır. Ancak bu konuda henüz Samsung net bir açıklama sunumu yapmamış görülmektedir.

Samsung Galaxy S4 çıkış tarihinden itibaren iyi bir şekilde satışına devam etmekte. Ülkemizde de satışa sunulan ürüne ilgi oldukça büyük olmakta. Satış olarak ise Galaxy 3’de yapılan satışı geçmeyi planlamaktadır. S3 modelinin mini satışını da yapan Samsung bu sefer de mini çıkaracağa benzemekte.

Samasung Galaxy S4 mini çıkış tarihi ise henüz belli değil. Ancak çok yakın zaman da kullanıcıları mini modelinin sunulması beklenmektedir. Özellik olarak ise normal model ile aynı olması beklenmektedir.

Samsung Galaxy S4 mini fiyatı ise normal olarak normal fiyattan düşük olacak. Ancak çok büyük fark olacağı sanılmamaktadır. Çünkü mini boy da özellikte herhangi bir eksilme olmamaktadır. Sadece ekran küçülmesi olmaktadır. Bu modelde de aynı işlemi yaparlar ise %25 civarlarında bir fiyat farkı olması beklenmektedir. Ancak bu bilgi tamamen tahmini olmaktadır.

Haber: .