"Burak Oyunda" En Çok İzlenen 100 YouTube Oyun Kanalından Biri Oldu

Türk oyun severlerin “Burak Oyunda” olarak tanıdıkları Burak Şahin, 1996 doğumlu olmasına rağmen Türkiye’nin en çok takip edilen YouTube kanallarından birine sahip. MultiRawen olarak da tanınan Burak, YouTube’da oynadığı oyunlar ve oyun oynarken verdiği tepkiler ile oldukça seviliyor.

Şu anda 937.636 sayısına sahip olan Burak bu sefer çok önemli bir işi de başarmış bulunmakta.

burak_3

TubeFilter adlı sitenin her ay yaptığı YouTube’un enlerinin “Mart Ayının Dünya Genelinde En Çok Takip Edilen Oyun Kanalları” listesinde 85. sıradan kendine yer bulan Burak, uzun süredir yaptığı YouTube yayınlarının ne kadar geniş kitlelere ulaştığının bir göstergesini almış oldu.

Her ne kadar yaşından dolayı eleştiriliyor olsa da sürekli yükselişte olan Burak, kısa süre içerisinde 1 Milyon abone sayısını da geçebilir.

Listeye dönecek olursak Mart ayı içerisinde toplam 27.236.351 izlenme sayısına ulaşan MultiRawen, Mart ayında toplam 85.353 abone kazanmış. Şimdiye kadar toplam 170 milyondan fazla izlenme sayısına sahip olan Burak’ın ne kadar büyük işler yaptığını bıradan anlayabiliyoruz.

Ayrıca bu listenin ilk 10 sırası da şu şekilde sıralanmış;

Mart Ayının Dünya Genelinde En Çok Takip Edilen Oyun Kanalları (İlk 10)

The Diamond Minecart PewDiePie Popular Mmos Markiplier Jackseptic Eye Mr Stampy Cat Vegetta 777 Elrubius OMG Fernanfloo iTown GamePlay

Listenin tamamını merak edenler buradan listeye ulaşabilirler. Bu kadar yükselen Burak’ı Webtekno olarak tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

PAYLAŞ
En Son Haber
En son ve son dakika haberleri, hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ve "nedir" sorunuzun cevaplarını veriyoruz.

CEVAPLA