Fatih Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Sosyal Medya nedir? Ekili sosyal medya kullanımı nasıl yapılır? Tüm bu sorulara Fatih Üniversitesinde düzenlenen eğitim programında cevaplar veriliyor.

SosyalMedyaKampusu.com ve Fatih Üniversitesi işbirliğinde gerçekleşecek olan projeli Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 1 Kasım’da başlıyor.

İnternetin büyük bir pazarlama alanı haline dönüşümü ve bunun getirdiği yenilikçilik akımı, firmaların internette olma isteği ile birleşince, ortaya eşsiz bir sosyal medya eğitimi ihtiyacını çıkarmış durumda. İnternetin gelişim sürecinin hızı ve sosyal medya eğitiminin bu alan ile aynı anda ilerleyememesi, yetersiz eğitimin temelinde bir hata olduğu gerçeğini gözler önüne serdi.

Fatih Üniversitesi ve SosyalMedyaKampusu.com işbirliğinde düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda, değişik yöntemler ile kendini ifade eden ve diğer eğitimlerde ki eksikler konusunda oldukça iddialı bir eğitim sürecini katılımcılara sunmayı hedefliyor.

Teorik bilgilere dayalı ders içeriklerinin yanı sıra uygulamalı eğitimleri de ön planda tutarak ilerleyecek program, katılımcı yorumlarına belirlenecek ders analizleri ile dikkat çekiyor.

Fatih Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda katılımcıların; online itibar protokolü, sosyal medya marketing sistemleri ve birçok değişik alandaki detay ve analizlere hakim olarak, eğitim sonunda uygulanacak projeler ışığında sosyal medyaya tamamıyla hakim bir konumda olması hedefleniyor. Programda ayrıca Mail marketing, Dreamweaver ve Photoshopgibi eğitimler verilerek katılımcıların analiz ve uygulama gücünün gelişmesine katkı sağlanması planlanıyor.

Projeli Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programına dijital pazarlama konusunda etkin bir kullanıcı olan Okan Karacan, Kent kart Yönetim Kurulu Başkanı Mahzar Basmacı ve herkesin CerLevis olarak bildiği Twitter fenomeni Ömür Özdemir de konuşmacı olarak katılacak.

1 Kasım 2014′de başlayacak ve her hafta sonu Cumartesi- Pazar Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Kampüsü’nde gerçekleşecek olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’na şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

PAYLAŞ
En Son Haber
En son ve son dakika haberleri, hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ve "nedir" sorunuzun cevaplarını veriyoruz.

CEVAPLA