Yükselen Yıldız (Rising Star) TV8

Acun Ilıcalı, geçtiğimi yıl satın aldığı TV8 için birbirinden ilgi çekici programlar yapmak için kolları sıvadı.

Acun Ilıcalı‘nın bu sezon yapımcılığını üstlendiği ve Star TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye ve 3 Adam, önümüzdeki sezon TV8′de olacak. Başarılı televizyonu bu programlar dışında ilgi çekici yeni programlar da yayınlayacak. Bunlardan biri de formatını satın aldığı söylenen Rising Star Yarışması olacak. İngilizce bir isim olan Rising Star, Türkçe’de “Yükselen Yıldız” anlamına geliyor. İsminde yola çıkarak yarışmanın Türkiye’ye yeni yıldızlar kazandıracak bir program olacağını tahmin ediyoruz. Orjinali İsrail olan Rising Star yarışmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi haberin devamında.

Acun Ilıcalı son olarak, geçtiğimiz sezon dünyanın en çok satılan formatlarından biri olan ‘Rising Star’ın Türkiye haklarını satın aldı. İsrail imzalı ‘Rising Star; şu sıralarda Almanya, İtalya ve ABD’de yayına hazırlanırken, Acun Ilıcalı’nın formatı TV8′de mi yoksa başka bir kanalda mı yayınlayacağı henüz netlik kazanmadı…

rising-star-yukselen-yildiz-yarismasi

Rising Star Yarışmasının Formatı Nasıl Olacak?

Format hakkında çok ayrıntılı bilgiye sahip değiliz ancak. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, yarışmanın Türkiye’ye yeni yıldızlar kazandıracak bir program olması bekleniyor.

Rising Star Yarışma Başvurusu

Yarışmaya başvuru yapmak için Acun Ilıcalı’nın resmi internet sitesi Acunn.com kullanılacaktır.

CEVAPLA